kim jestem
Nazywam się Przemysław Odrobny, jestem poznaniakiem urodzonym w 1984 roku. Ukończyłem studia licencjackie na specjalności Optyka Okularowa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studium optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Tym samym jestem dyplomowanym optykiem okularowym i optometrystą. Tematem mojej pracy dyplomowej była ocena stanu wad wzroku u dzieci w wieku szkolnym na podstawie badań przesiewowych, jakie prowadziłem w szkołach na terenie Poznania. Przez ostatnie 9 lat pracowałem w dwóch profesjonalnych zakładach optycznych na terenie Poznania. Z racji mojego łatwego kontaktu z dziećmi obsługiwałem większość najmłodszych klientów.

Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością, a jednocześnie wyzwaniem, które podejmuje za każdym razem gdy do salonu wchodzi nowy chłopiec czy dziewczynka. Nie ma dwóch takich samych doborów okularów, każdy przebiega inaczej, każdy zaskakuje, łamie schematy doboru okularów u osoby dorosłej.

Uśmiechnięte dziecko wychodzące ze S.M.O.K.a w nowych okularkach jest dla mnie dowodem, że moja praca ma sens i jest potrzebna.
         


Zadzwoń do mnie, chętnie pomogę:
tel.: 61 630 39 43
kom.: 501 311 627


Wpisz swój adres email poniżej:

Przepisz kodSpecjalistyczny Zakład Optyczny dla Dzieci S.M.O.K.
Przemysław Odrobny

os. Przyjaźni 125B 61-686 Poznań
Budynek Administracji PSM Winogrady
tel.: 61 630 39 43, kom.: 501 311 627
emial: salon@smokoptyk.pl, www.smokoptyk.pl
© 2013 S.M.O.K - Salon Małych Okularów Optycznych | Project: DeDe Studio www.dedestudio.pl
facebook
Tagi: Reklama OstródaAgencja reklamowa OstródaGrafika OstródaFotografia OstródaStrony www Ostróda