o smoku
S.M.O.K., czyli Salon Małych Okularów Korekcyjnych jest pierwszym w Poznaniu Specjalistycznym Salonem Optycznym dla Dzieci.

Wnętrze salonu zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Przyjazny, kolorowy i pełen ciekawostek wystrój sprawia, że dziecko czuje się jak na nowym placu zabaw i nie przeżywa stresów związanych z doborem okularów. A magiczne światełko, latający spodek UFO czy wyczarowany lizak przekona małego człowieka do noszenia okularów, a jednocześnie pozwoli na poprawne i dokładne dopasowanie oprawek.

Oferta salonu to przede wszystkim szeroka gama okularów korekcyjnych dla niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz nastolatków. Nie zapominamy również o rodzicach i dla nich także oferujemy kolekcje polskich i zagranicznych oprawek oraz soczewek okularowych. S.M.O.K. to firma z całkowicie rodzimym kapitałem, założona przez młodego lecz doświadczonego w pracy z dziećmi poznańskiego optyka.

Celem S.M.O.K.a jest opieka wzrokowa nad najmłodszymi pacjentami. Dziecko używa okularów w inny sposób niż dorosły, przez co mogą one ulec częstszym uszkodzeniom. Mając to na uwadze oferuję bezpieczne oprawki i nietłukące się soczewki okularowe wraz z gwarancją i serwisem.

Dobór okularów dla dziecka wygląda inaczej niż u osoby dorosłej. Okularki nie muszą tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim powinny być bezpieczne, wygodne i dopasowane indywidualnie (często ręczna modyfikacja kształtu) ze względu na delikatna skórę dziecka.

Wiem, że obsługa dzieci to nie tylko pokazanie kilku oprawek i zebranie odpowiednich pomiarów, to cały szereg podstępów i forteli, które mają na celu założenie na nos dziecka okularów i co najważniejsze ich zaakceptowanie w życiu codziennym. Sztuką okazuje się często przekonanie małego klienta aby nosił okulary. Niejednokrotnie przeprowadzając badania przesiewowe wzroku w szkołach, byłem świadkiem jak dziecko zaraz po rozstaniu z rodzicami ściągało okulary i chowało je do plecaka. Powodów takiego zachowania może być wiele. Każdy z nich trzeba poznać i zastosować odpowiednie sztuczki aby dziecko nosiło korekcję w celu umożliwienia właściwego rozwój widzenia w odpowiednim okresie życia. Będąc optometrystą podpowiadam rodzicom jak dbać o wzrok ich pociech, w razie potrzeby kieruje do najlepszych specjalistów okulistyki i optometrii pediatrycznej w Poznaniu.

W S.M.O.K.u najważniejszy jest mały pacjent, jego zdanie oraz upodobania. Dbając o te dwie rzeczy, większość, wydawałoby się trudnych znajomości dziecka z okularami, kończy się ich prawdziwą przyjaźnią.
         


Zadzwoń do mnie, chętnie pomogę:
tel.: 61 630 39 43
kom.: 501 311 627


Wpisz swój adres email poniżej:

Przepisz kodSpecjalistyczny Zakład Optyczny dla Dzieci S.M.O.K.
Przemysław Odrobny

os. Przyjaźni 125B 61-686 Poznań
Budynek Administracji PSM Winogrady
tel.: 61 630 39 43, kom.: 501 311 627
emial: salon@smokoptyk.pl, www.smokoptyk.pl
© 2013 S.M.O.K - Salon Małych Okularów Optycznych | Project: DeDe Studio www.dedestudio.pl
facebook
Tagi: Reklama OstródaAgencja reklamowa OstródaGrafika OstródaFotografia OstródaStrony www Ostróda